Контактирајте нас

Сједиште: Шангај ВЕР-Цхина Индустри Цо., Лтд

Хонгконг филијала: Схангхаи Вер-Цхина Дигитал Тецхнологи Екуипмент Цо., Лимитед

Адреса: Јединица Б-3, Но.206, Пеикун Роад, Минханг Дистрикт, Шангај 201111, ПР Кина

Службена веб страница: ввв.верпринтерс.цом

Тел: + 86-21-54306275

Факс: + 86-21-54305249